Strona główna » Wydarzenia cykliczne » Wspólna Wigilia
Wspólna Wigilia

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle ważny czas w życiu rodzinnym. Czując się jedną wielką rodziną, spotykamy się w gronie Promnych na spotkaniu świątecznym. Tego dnia, w gościnnych progach Zespołu PROMNI, nie może zabraknąć nikogo, kto czuje się członkiem Promnej rodziny. Jest to okazja do złożenia sobie życzeń świątecznych, jak również do wielu ciekawych rozmów i bezpośredniego przekazywania z pokolenia na pokolenie tradycji zespołowych. Wokół zastawionego świątecznymi potrawami stołu gromadzą się niekiedy trzy pokolenia Promnych – dziadkowie, którzy tańczyli w zespole w czasie swoich studiów; rodzice, którzy dopiero chwilę temu zeszli ze sceny i ich dzieci, które w przyszłości być może zasilą szeregi Promnych. Na wspólnym spotkaniu zawsze znajdzie się także czas na wspólne śpiewanie kolęd.