Strona główna » Wydarzenia cykliczne » Bal karnawałowy
Bal karnawałowy

Od 2005 roku organizujemy bale charytatywne na Auli Kryształowej SGGW. Mają one wyjątkowy charakter, ponieważ uczestniczą w nim przedstawiciele wszystkie pokolenia Promnych oraz osoby niestowarzyszone, sympatycy i przyjaciele Stowarzyszenia i Zespołu. Każdego roku w trakcie Balu aktualni członkowie Zespołu prezentują tańce z różnych regionów Polski, a ich występy są gorąco oklaskiwane przez zebranych gości. Ważnym punktem każdego balu jest aukcja obrazów i przedmiotów podarowanych na rzecz Stowarzyszenia. Całkowity dochód z aukcji przeznaczony jest na realizację celów statutowych. W trakcie uroczyście wręczamy również stypendia wybranym, wyróżniającym się członkom Zespołu oraz studentom SGGW.