Strona główna » O nas » Członkowie
Członkowie

Obecnie Stowarzyszenie liczy ok. 100 członków. Reprezentujemy różne zawody, wywodzimy się z różnych części Polski, jednak łączą nas wspólne ideały i pasje. Kultura ludowa jest bliska sercu każdego z nas, pragniemy ją pielęgnować i przekazywać kolejnym pokoleniom.

Członkiem Stowarzyszenia mogą być:

• byli i obecni członkowie Zespołu PROMNI
  • sympatycy
  • wszystkie osoby, którym są bliskie idee kultury ludowej i polskiej tradycji.

Członkiem Stowarzyszenia może być każdy z WAS!!!

Wystarczy wypełnić deklarację członkowską (kliknij, aby pobrać) i odesłać ją mailem lub pocztą na nasz adres korespondencyjny oraz uiścić opłatę członkowską w wysokości 50 zł /rok. Przelewy prosimy kierować na konto  Stowarzyszenia PROMNI: 54 1020 1097 0000 7102 0209 0678. W tytule przelewu należy wpisać: "opłata członkowska za ...... rok".

Zachęcamy wszystkich do wstępowania w szeregi naszego Stowarzyszenia. Można także zostać członkiem wspierającym, poprzez pisemne zadeklarowanie pomocy finansowej, merytorycznej lub rzeczowej.  Co roku przyznajemy tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia Promni. Są to osoby, które w szczególny sposób wpłynęły na życie Zespołu Promni i naszego Stowarzyszenia.

Dotychczas tytuł Honorowego Członka otrzymali:

1. Tomasz Borecki

2. Andrzej Solarz